II Międzynarodowe Warsztaty Młodzieży

W dniach od 13 do 19 października uczniowie naszej szkoły wezmą udział w II Międzynarodowych Warsztatach Młodzieży w Legionowie pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Legionowo - Romana Smogorzewskiego, Starosty Legionowskiego - Jana Grabca oraz Polskiego Komitetu ds. UNESCO.

Uczniowie Zespołu Szkół Nr 3 spotkają się z rówieśnikami mówiącymi nie tylko różnymi językami, lecz mającymi różne poglądy i plany na przyszłość. Warsztaty będą okazją do łamania stereotypów, poszerzania horyzontów, przełamywania barier językowych, poznania tradycji kulturowych innych narodów, nauki tolerancji i szacunku do drugiego człowiek oraz pokazania, że wszyscy jesteśmy Obywatelami Świata. Będą również niezwykle cennym doświadczeniem, które z całą pewnością zaprocentuje w przyszłości. Uczestnikami warsztatów będzie młodzież z Bułgarii, Francji i Ukrainy. Warsztaty będą prowadzone w języku angielskim.

W ramach projektu będą prowadzone:
Warsztaty ekologiczne:
1)plastyczne:kapslowy zwierzyniec - Pani Janina Zając
2)de coupage - Pani Barbara Kasicka
3)koszyk do poczytania - Pani Danuta Chowaniec
Warsztaty dziennikarskie - Pani Joanna Bieńko
Warsztaty chemiczne – Pani Agata Socha
Warsztaty fizyczne - Pani Magdalena Procajło
Warsztaty przyrodnicze – Pani Anna Musińska
Warsztaty kulinarne pod okiem szefa kuchni z EduChef
Nauka poloneza – Pan Krzysztof Krysztoforski

Zapraszamy do obejrzenia filmiku przygotowanego przez uczniów naszej szkoły pod opieką Pani Joanny Bieńko z pobytu uczniów z Bułgarii, Francji oraz Ukrainy podczas II Międzynarodowych Warsztatów Młodzieży.

Zapraszamy do obejrzenia filmiku z II Międzynarodowych Warsztatów Młodzieży