Szkoła Rozwijająca Talenty

12.06.2019 r.

CERTYFIKAT - mamy to!

01.06.2019 r.

Z okazji Dnia Dziecka samych miłych chwil życzy Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 3 im. Janusza Kusocińskiego wraz z nauczycielami

NAGRODY W KONKURSIE "GRA DLA OZOBOTÓW" WRĘCZONE

21.05.2019 r.

W dniu 10 maja w naszej szkole zostały wręczone nagrody w konkursie z programowania „Gra dla ozobotów”. Nagrody wręczył pomysłodawca i organizator konkursu nauczyciel informatyki i techniki pan Romuald Lasowy

HAZARD? NIE, DZIĘKUJĘ

21.05.2019 r.

W dniu 15 maja 2019 r. w naszej szkole odbyło się spotkanie „Hazard? Nie, dziękuję” dla uczniów klasy 8c. Zajęcia prowadził pan Przemysław Stolarski reprezentujący Krajową Administrację Skarbową . Celem kampanii, w ramach której prowadzone było to spotkanie było zmniejszenie liczby osób uczestniczących w nielegalnym procederze urządzania i prowadzenia gier hazardowych, w tym w sieci Internet, a także podniesienie świadomości młodych osób na temat zagrożeń jakie niesie hazard, a w konsekwencji uzależnienie od niego.