XVII Międzyszkolny Konkurs Czytelniczy pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Legionowo

Pierwsze miejsce....

26.04.2017r. odbył się finał XVII Międzyszkolnego Konkursu  Czytelniczego pod patronatem Prezydenta Miasta Legionowo pt.: „Klub Poszukiwaczy Przygód”.

Tym razem organizatorem i gospodarzem Międzyszkolnego Konkursu Czytelniczego była Miejska Biblioteka Publiczna.

W konkursie uczestniczyły 3-osobowe drużyny wybrane w etapach szkolnych z następujących szkół: SP nr 1, SP nr 2, SP Nr 3, SP nr 4, SP nr 7, SP nr 8 oraz Niepublicznej Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II.

Uczestników obowiązywała znajomość książek z cyklu "Klub Poszukiwaczy Przygód" autorstwa Agnieszki Stelmaszyk.

Tom 1: „Zmora doktora Melchiora”,

Tom 2: „Moneta zagłady”

Tom 3: „Ucieczka szalonego rumaka”

Tom 4: „Atak zmutowanych robotów”.

Naszą szkołę reprezentowali: Bartosz Niewiatowski z klasy 5b, Szymon Smólski oraz Przemysław Strulak z klasy 6b.

Wszystkie drużyny wykazały się znakomitą wiedzą.

Wyniki konkursu:
I miejsce - Szkoła Podstawowa Nr 3
II miejsce - Szkoła Podstawowa nr 2
III miejsce - Szkoła Podstawowa nr 8

Gratulujemy naszym uczniom i życzymy dalszych sukcesów !

Umieszczono: 08.05.2017 r., godz. 22.16