Uwaga!!!Drodzy Uczniowie i Rodzice zapraszamy do głosowania na pracę naszych uczniów.
Do wygrania 1000 książek.

Jak mawiał Albert Einstein "Wyobraźnia ważniejsza od wiedzy". Zainspirowani tym słynnym powiedzeniem stworzyliśmy pracę plastyczną do akcji "Wsparcie dla bibliotek szkolnych" pod tytułem "Książki są fajne i kropka".

Jak mawiał Albert Einstein "Wyobraźnia ważniejsza od wiedzy". Zainspirowani tym słynnym powiedzeniem stworzyliśmy pracę plastyczną do akcji "Wsparcie dla bibliotek szkolnych" pod tytułem "Książki są fajne i kropka".

5 października, po weryfikacji zgłoszeń, uruchomiona zostanie aplikacja konkursowa. Każdy będzie mógł oddać jeden głos dziennie na jedną z placówek, aż do 6 listopada.W głosowaniu wyłonionych zostanie 10 szkół podstawowych. Każda z nich otrzyma po 1000 wybranych przez siebie książek, które zostaną dostarczone 5,6 i 7 grudnia.

Głosowanie odbywa się na Stronie Konkursowej. Aby wziąć udział w Głosowaniu Głosujący loguje się na Stronę Konkursową podając dane logowania do strony pod adresem  http://www.empik.com/kultura/biblioteka/zespol-szkol-nr-3/ .

Zapraszamy do głosowania!!!

Oto nasza praca