„Oddech i wszechobecny kurz”

W dniu 23 lutego 2018r. w naszej szkole odbyły się zajęcia z zakresu ochrony środowiska w ramach programu „Oddech i wszechobecny kurz”. Zajęcia prowadził Pan Paweł Budzyński z Referatu Ochrony Środowiska Urzędu Miasta w Legionowie i członek działającego w Legionowie Ekopatrolu. Uczniowie drugich klas gimnazjalnych, do których skierowane były zajęcia mogli naocznie zobaczyć wyniki doświadczeń, które przeprowadził prelegent. Pan Paweł Budzyński zainteresował uczniów tematem zanieczyszczenia powietrza, angażował uczniów do dyskusji i znajdowania sposobów ograniczania zanieczyszczania powietrza, pokazał ciekawe filmy dotyczące tego tematu.
Umieszczono: 26.02.2018 r., godz. 14.07