"Co słychać u Moliera?" - projekt edukacyjny z języka polskiego w klasie 2A

.
W dniu 07 grudnia br. klasa 2a gimnazjum zaprezentowała swój interdyscyplinarny projekt edukacyjny, którego głównym celem było przybliżenie twórczości francuskiego komediopisarza - Moliera. Uczniowie odważnie, wręcz brawurowo zaprezentowali całą galerię bohaterów wcielając się w poszczególne postaci komedii. Tytułowy Harpagon zadziwił nie tylko swoim skąpstwem, ale wręcz zawodową prezencją i grą aktorską, podobnie jak reszta bohaterów. Całość uświetniły własnoręcznie przygotowane dekoracje, scenografia i oprawa muzyczna, co pozwoliło choć na chwilę przenieść się do XVII wieku. Projekt realizowany był pod opieką p. Joanny Bieńko i nauczycieli przedmiotów humanistycznych. Wszystkim uczniom gratulujemy sukcesu!
Umieszczono: 10.12.2017 r., godz. 16.56