Zawody sportowe - koszykówka chłopców

Serdecznie gratulujemy i życzymy powodzenia....
Dnia 29.11.2017r. w Szkole Podstawowej w Wieliszewie w ramach Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej odbyły się zawody z koszykówki chłopców - Olimpiada Młodzieży. Był to drugi poziom rozgrywek - etap powiatowy. W zawodach wzięło udział 6 drużyn, podzielonych na dwie grupy. W rozgrywkach grupowych przyszło nam się zmierzyć ze szkołami z Chotomowa i Stanisławowa. Bez mniejszych problemów wygrywamy kolejno 17:6 i 28:6. W półfinale zagraliśmy z SP8 Legionowo i po raz kolejny przyszło nam się zmierzyć z kontuzją podstawowego zawodnika, ale chłopcy stanęli na wysokości zadania i po zwycięstwie 17:12 meldujemy się w finale. Finał z Wolą Kiełpińską zaczęliśmy bardzo ładnie prowadziliśmy 12:2 i nic nie wskazywało na nerwową końcówkę, jednak brak sił i koncentracji sprawiły, że w ostatniej minucie Wola miała szansę na zwycięstwo. Mimo nerwów i niezliczonej ilości błędów udało się wygrać 18:15 i będziemy reprezentować powiat legionowski na kolejnym etapie rozgrywek, które odbędą się 15.12.17 w Wołominie.

SKŁAD MISTRZOWSKIEJ DRUŻYNY:

1. Filip Markiewicz IIIa
2. Maciej Deplewski IIIa
3. Dominik Dąbek IIIa
4. Kuba Barszczewski IIIa
5. Kuba Węgłowski IIIa
6. Mikołaj Dąbrowski IIIa
7. Mateusz Śliwiński IIIa
8. Dawid Sadowski IIIb
9. Szymon Zglinicki IIa
10. MIchał Kucharski IIa

opiekun: mgr Przemysław Raczyk

Serdecznie gratulujemy naszym zawodnikom i życzymy dalszych sukcesów na zawodach międzypowiatowych.
Umieszczono: 02.12.2017 r., godz. 12.52