PRÓBNY EGZAMIN GIMNAZJALNY

W dniach 11.01- 13.01.2017r. odbył się próbny egzamin gimnazjalny klasy 3a.
Uczniowie klasy 3A gimnazjum mieli okazję sprawdzenia wiedzy i umiejętności z historii i wosu, języka polskiego, przedmiotów przyrodniczych (biologia, chemia, geografia i fizyka), matematyki oraz języka angielskiego na poziomie podstawowym i rozszerzonym. Wcześniejsze zapoznanie uczniów z rzeczywistą formą egzaminu służy zmniejszeniu stresu egzaminacyjnego i zwiększeniu obycia testowego młodzieży. Organizacja próbnych egzaminów pokazuje uczniom typy zadań stosowane w zestawach egzaminacyjnych, ich układ i wzajemne powiązania, a także kształci wśród młodych osób umiejętności gospodarowania czasem przeznaczonym na rozwiązanie wszystkich zadań. Uczniowie po raz drugi wzięli udział w próbnym egzaminie gimnazjalnym. Kolejny egzamin czeka ich już w kwietniu.

Życzymy wszystkim jak najlepszych wyników.

Umieszczono: 12.01.2017 r., godz. 20.57