SPOTKANIE Z CZŁONKAMI KADRY NARODOWEJ AMP FUTBOL POLSKA

Udział klasy 3Ag w spotkaniu.....
W dniu 01 grudnia 2016r. odbyło się spotkanie w Arenie Miasta Legionowo z członkami kadry narodowej AMP FUTBOL POLSKA. Uczniowie klasy III A gimnazjum wzięli udział w panelu dyskusyjnym ze sportowcami. Tym razem uczniowie mieli przyjemność rozmawiać z piłkarzami, którzy mają wady wrodzone nóg albo też stracili jedną w wypadku. Sport daje im możliwość przezwyciężenia strachu oraz pogodzenie się ze swoim losem. Odbyła się lekcja wychowania fizycznego prowadzona przez trenerów AMP FUTBOL. Reprezentant naszej szkoły Karol Wojtecki, wziął udział w meczu z członkami kadry narodowej. Uczeń otrzymał od reprezentacji szalik. Spotkanie dało młodzieży dużo do myślenia. Udowodniło, że tak naprawdę niektóre problemy nie doganiają innych. Mam nadzieję, że to spotkanie nauczy młodzież większej pokory, czego w dzisiejszym społeczeństwie bardzo brakuje oraz tego, że niepełnosprawność nie powinna dyskryminować ani poróżniać. Zawodnikom AMP FUTBOL POLSKA życzymy powodzenia na Mistrzostwach Europy w Turcji.
Umieszczono: 08.12.2016 r., godz. 15.33