Ślubowanie i akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej

.

My, uczniowie Gimnazjum… ŚLUBUJEMY!

W końcu nadszedł ten długo oczekiwany dzień, dzień uroczystego ślubowania uczniów klas pierwszych Zespołu Szkół Nr 3 w Legionowie. 14 października 2016 r. w murach naszej szkoły przysięgę uczniowską składali pierwszoklasiści zarówno szkoły podstawowej, jak i gimnazjum. W obecności Dyrekcji szkoły, zaproszonych gości, rodziców oraz koleżanek i kolegów z innych klas nasi pierwszacy złożyli obietnicę bycia dobrym uczniem i człowiekiem.

Pani Dyrektor – Katarzyna Janicka pogratulowała uczniom znakomitej, godnej ucznia postawy oraz rodzicom i opiekunom wspaniałych pociech, życząc jednocześnie sukcesów, wytrwałości w odkrywaniu siebie, swoich pasji i uroków nauki w murach naszej szkoły.

Nauczycielom oraz pracownikom administracji i obsługi Pani Dyrektor serdecznie podziękowała za ogromną, ciężką pracę, codzienną cierpliwość i serdeczność oraz życzyła im odkrywania zawodowych pasji poprzez możliwość spełniania osobistych pragnień, w tym ukrytych marzeń.

Całej uroczystości towarzyszyły humorystyczne wstawki w postaci skeczy z cyklu "Pierwsze dni w szkole" w wykonaniu uczniów klasy 1a oraz występ muzyczny w wykonaniu uczennic z klasy 1b.

Następnie uczniowie udali się wraz z wychowawcami do klas.

Kochani Pierwszoklasiści, witajcie raz jeszcze!!!

Umieszczono: 14.10.2016 r., godz. 11.15