ZAJĘCIA PROFILAKTYCZNE DLA GIMNAZJUM

Mini koncert i zajęcia profilaktyczne dla naszych uczniów....
W dniu 16 maja 2017r. odbył się mini koncert profilaktyczny dla uczniów klas 6 szkoły podstawowej i 1-3 gimnazjum. Uczniowie klas gimnazjalnych wzięli również udział w trzygodzinnych warsztatach profilaktycznych. Tematy poruszane na warsztatach to między innymi: "Włącz kierunkowskaz, o emocjach", "Komunikacja i asertywność", "E-tożsamość", "Agresja, co się z nami dzieje?", "Wybory życiowe", "Narkotyki". W zajęciach profilaktycznych gościnnie wzięli równiez udział uczniowie Zespołu Szkół Salezjańskich w Legionowie. Po zajęciach wszyscy uczniowie zadowoleni i pełni energii wrócili na zajęcia lekcyjne.
Serdeczne podziękowania składamy organizatorom koncertu i warsztatów, pani Anetcie Ostrowskiej za zorganizowanie przedsięwzięcia oraz nauczycielom ZS Nr 3.
Umieszczono: 16.05.2017 r., godz. 14.22