UROCZYSTE OBCHODY NARODOWEGO ŚWIĘTA KONSTYTUCJI 3 MAJA W LEGIONOWIE

Poczet Sztandarowy na uroczystości....
Nasza szkoła wzięła udział w uroczystych obchodach Narodowego Święta Konstytucji 3 maja oraz 65-lecia nadania praw miejskich miastu Legionowo. Uroczystość rozpoczęła się w dniu 3 maja 2017 r. Mszą Świętą w kościele pw. Św. Józefa Oblubieńca NMP w Legionowie. Podczas uroczystości przygotowano kapsułę czasu - skrzynię, do której włożono przygotowane pamiątki dla przyszłych pokoleń legionowian. Nasza szkoła przygotowała album ze zdjęciami i wykazem kadry pedagogicznej. Ponowne otwarcie kapsuły będzie miało miejsce 3 maja 2052 r. z okazji 100 urodzin miasta. W ten sposób propagujemy wśród młodego pokolenia wartości patriotyczne i poszanowanie do historii Polski.
Serdeczne podziękowania dla Pocztu Sztandarowego naszej szkoły - Jakuba Węgłowskiego i Filipa Markiewicza za godne reprezentowanie szkoły oraz dla opiekunów - p. Danuty Sikorskiej i p. Pawła Szczepańczyka.
Umieszczono: 05.05.2017 r., godz. 12.55