TRÓJKA NA PIKNIKU OBYWATELSKIM PRZY ARENIE

Promujemy naszą szkołę....
W dniu 23 kwietnia 2017 r. nasza szkoła zaprezentowała się na zorganizowanym przy Arenie w Legionowie pikniku obywatelskim. Na naszym stoisku można było obejrzeć przygotowane plakaty – „Edukacja przez szachy”, „Wymiana międzynarodowa”, „Talenty szkolne”. W dniu Światowego Dnia Książki można było wykonać własną zakładkę do książki. Na stoisku można było również spróbować swoich sił w grze w szachy lub warcaby, które cieszyły się dużym zainteresowanie. Podczas pikniku zachęcaliśmy do udziału w Konkursie „Dyktando Aktywnych”.
Serdeczne podziękowania za przygotowanie i opiekę podczas pikniku dla pani Ewy Burdyńskiej, pani Agaty Wajcht, pani Urszuli Paszkiewicz oraz dla uczniów z klasy 4A – Kacpra Wasiluka, Jana Fleiszfresera, Konrada Franczewskiego.
Umieszczono: 23.04.2017 r., godz. 19.36