EGZAMIN GIMNAZJALNY 19-21.04.2017 r.

Maraton testów gimnazjalnych już za nami....
W dniach 19 - 21.04.2017r. uczniowie klasy 3A gimnazjum przystąpili do egzaminu gimnazjalnego. Sprawdzali swoją wiedzę i umiejętności z historii i wiedzy o społeczeństwie, języka polskiego, przedmiotów przyrodniczych (biologia, chemia, fizyka, geografia), matematyki, języka angielskiego na poziomie podstawowym i rozszerzonym. Pierwszą część egzaminu uczniowie rozpoczynali każdego dnia o godzinie 09.00, gdzie odpowiadali na pytania zamknięte. Drugą część uczniowie rozpoczynali o godzinie 11.00, gdzie rozwiązywali zadania zamknięte i otwarte. Egzamin wymaga od uczniów logicznego myślenia, jak i orientowania się w bieżących informacjach, wykorzystania wiedzy zdobytej na lekcjach, ale i wiedzy z życia codziennego. Uczniowie muszą potrafić analizować tekst źródłowy, wykresy, mapy i tabele.
Wszystkim życzymy jak najlepszych wyników egzaminów.
 Trzymamy kciuki za naszych trzecioklasistów.
Umieszczono: 22.04.2017 r., godz. 17.12