Spotkanie w ramach doradztwa zawodowego dla uczniów gimnazjum

.
W dniu 15.04.2016r. uczniowie klasy 3Ag, 3Bg, 2Ag i 1Ag wzięli udział w spotkaniu informacyjnym w ramach doradztwa zawodowego. Odbyła się prezentacja Liceów Ogólnokształcących CN-B z klasami o modułach: wojskowym, policyjnym, strażackim. Pan Paweł Pawłowski – nauczyciel z tejże szkoły wraz z młodzieżą przedstawili atuty, jakie posiada szkoła i dlaczego warto ją wybrać. Szkoła posiada programy z edukacji obronnej, wychowania fizycznego, samoobrony i technik interwencyjnych. Zajęcia prowadzone są przez Oficerów Wojska Polskiego, Policji i Straży Pożarnej. Szkoła współpracuje z Akademią Marynarki Wojennej, Akademią Obrony Narodowej, Wyższą Szkołą Oficerską Sił Powietrznych w Dęblinie, Związkiem Polskich Spadochroniarzy.
Dzięki prezentacji uczniowie klas trzecich gimnazjum mogli poznać ofertę w celu wyboru szkoły ponadgimnazjalnej.
Dziękujemy za przygotowaną prezentację i pokaz.
Umieszczono: 18.04.2016 r., godz. 09.05