Dzień Otwarty w "Królewskiej Dwójce"

Dyrekcja, Grono Pedagogiczne i Samorząd Uczniowski II Liceum Ogólnokształcącego w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 2 im. Króla Jana III Sobieskiego zaprasza na spotkanie informacyjne dla kandydatów do klas pierwszych liceum, podczas których będzie się można zapoznać z ofertą edukacyjną na rok szkolny 2016/2017.

Dzień otwarty w II Liceum Ogólnokształcącym odbędzie się 15 marca 2016 r. o godz. 18.00. Zainteresowani nauką w tej szkole będą mogli wybierać z oferty czterech klas o zróżnicowanych profilach dostosowanych do potrzeb i zainteresowań przyszłych licealistów:
• klasa matematyczno-geograficzna (przedmioty rozszerzone: matematyka, geografia, język angielski)
• klasa medialna (przedmioty rozszerzone: wiedza o społeczeństwie, język polski, język angielski)
• klasa biologiczno-chemiczna (przedmioty rozszerzone: biologia, chemia, matematyka)
• klasa psychologiczno-pedagogiczna (przedmioty rozszerzone: język polski, historia, język angielski)

Maria Serdeczna

Serdecznie zapraszamy do odwiedzania strony internetowej zso2.legionowo.pl