JAK MINĄŁ SEMESTR? - apel podsumowujący osiągnięcia i wyniki klas 1-3 GIM

.
      Samorząd Uczniowski od zawsze odgrywał istotną rolę w budowaniu pozycji szkoły. Wspiera działania nauczycieli, uczniów i ich rodziców, dlatego 29 stycznia odbył się apel podsumowujący I semestr wspólnej pracy, wyniki w nauce, osiągnięcia w konkursach szkolnych, pozaszkolnych, zawodach sportowych, udział w akcjach społecznych, charytatywnych.... a było się czym pochwalić.
      Podczas apelu obecni byli: pani dyrektor Katarzyna Janicka, wicedyrektorzy – Pani Beata Niziołek i Pani Aldona Mirzejewska, kierownik świetlicy Pani Aneta Szachna, opiekunowie Samorządu, nauczyciele, uczniowie oraz nasi zagraniczni goście - studenci- z Mozambiku i Brazylii, którzy tego dnia żegnali się już z naszą szkołą. W czasie spotkania można było obejrzeć prezentację multimedialną podsumowującą imprezy, akcje i konkursy, które odbyły się w I semestrze. Wspomnieniom nie było końca a przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego, wprowadzali nas w kolejne kategorie nagrodzonych.
      Pani dyrektor Katarzyna Janicka podsumowała I semestr a następnie wręczyła dyplomy i nagrody tym uczniom, którzy osiągnęli wysokie wyniki w nauce i sporcie. Uczniowie z najwyższą średnią ocen i najlepszymi wynikami sportowymi otrzymali również stypendia naukowe i sportowe. Kolejnym, jakże istotnym punktem imprezy było podsumowanie frekwencji. Pani wicedyrektor Beata Niziołek przedstawiła wyniki i wręczyła nagrody za najwyższą frekwencję, wśród klas IV-VI była to klasa IV a, a w gimnazjum klasa I a.
      W czasie apelu odbyło się także podsumowanie I etapu Szkolnego Konkursu Ortograficznego, podsumowanie czytelnictwa oraz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Rozdano dyplomy uczestnictwa w Festiwalu Cztery Pory Roku organizowanego przez Centrum Artystyczne Metro Kultura, rozstrzygnięto również szkolny konkurs związany z Targami GIODO.
      Gratulujemy wszystkim nagrodzonym oraz zachęcamy pozostałych uczniów do udziału w konkursach, akcjach, które odbędą się w semestrze II, a nie będzie ich brakowało.
      Na koniec, pani dyrektor Katarzyna Janicka podziękowała wszystkim nauczycielom za pracę w minionym półroczu.
      Semestr I dobiegł końca. Czas na ferie. Pozostało nam życzyć wszystkim udanego i bezpiecznego wypoczynku.
Umieszczono: 29.01.2016 r., godz. 22.33