Spotkanie autorskie z Panią Roksaną Jędrzejewską-Wróbel

23 listopada klasa 1c szkoły podstawowej będzie uczestniczyła w spotkaniu autorskim z Panią Roksaną Jędrzejewską-Wróbel  - Laureatką Nagrody Literackiej im. Kornela Makuszyńskiego, autorką Najlepszej Książki Dziecięcej „Przecinek i kropka”.  Pani Roksana napisała ponad dwadzieścia książek dla najmłodszych, które otrzymały wiele nagród i wyróżnień, między innymi nagrodę „BESTSELLER-ka”, a także trafiły na Listę Skarbów Muzeum Książki Dziecięcej oraz na Złotą Listę Fundacji ABCXXI – Cała Polska czyta dzieciom. Współpracuje z redakcją dziecięcą Polskiego Radia jako autorka słuchowisk. Dla TVP1 pisała scenariusze i teksty piosenek do dobranocki „Babcia Róża i Gryzelka”. Jej bajki i opowiadania ukazują się w Świerszczyku (wcześniej także w Misiu). W 2007 r. otrzymała medal „Zasłużeni dla kultury – Gloria Artis”.

Po spotkaniu uczniowie będą mieli możliwość kupienia książeczki oraz zdobycia imiennej dedykacji z autografem.

Umieszczono: 22.11.2015 r., godz. 18.38