Bajczytanki Pani Hanki w „trójce”

Bajczytanki Pani Hanki w „trójce”

Spotkanie z autorem ulubionej książki i zdobycie jego autografu to prawdziwa frajda dla każdego dziecka, które rozpoczyna swoją czytelniczą przygodę. 27 października mieliśmy okazję spotkać Panią Hannę Niewiadomską, legionowską poetkę, która zapoznała naszych uczniów z klas 0, 1a, 1b, 1c, 2a, 2b, 2c, 3a ze swoją twórczością. Pisarka wspaniale recytowała autorskie wiersze. Uczestnicy spotkania odpowiadali na zadane zagadki związane z tytułami utworów dla dzieci. Dzięki takiej przygodzie utrwala się nawyk kontaktu z książką, rozwija pamięć, język i wyobraźnię, poznaje literaturę i rozwija się gust czytelniczy. Poniżej relacja fotograficzna ze spotkania.

Umieszczono: 03.11.2021 r., godz. 11.46