Miłych wakacji z innowacyjną biblioteką internetową

Przyszło nam żyć w ciekawych czasach, jak pisze Stowarzyszenie Bibliotekarzy Polskich. W ciągu zaledwie kilku lat wyrósł silny i nowoczesny konkurent dla książki drukowanej w postaci elektronicznego odpowiednika. Współczesne biblioteki, w tym szkolne stają przed nowymi wyzwaniami i muszą otworzyć się na zmiany.

Platforma ebookpoint BIBLIO umożliwia poszerzenie zbiorów biblioteki tradycyjnej o ebooki, audiobooki, a nawet kursy video. Czytelnicy klasycznej biblioteki za pośrednictwem platformy otrzymują dostęp do oferty BIBLIO i mogą z niej korzystać niezależnie od swojej lokalizacji (dostęp przez internet), pory dnia i nocy (działa przez całą dobę, 365 dni w roku), posiadanych urządzeń (działa na komputerze, tablecie, czytniku) za pomocą przeglądarki stron WWW lub nowoczesnych mobilnych aplikacji.

Zatem życzymy udanych wakacji może jeszcze nie z BIBLIO i nie zapominajcie o naszej szkolnej bibliotece.
Umieszczono: 26.06.2020 r., godz. 23.47