XIX Tydzień Czytania poświęcony książkom o zwierzętach

Każdy interesuje się zwierzętami, dlatego warto o nich czytać..
Jak pewnie wiecie, za nami już kilka dni tegorocznego Tygodnia Czytania poświęconego książkom o zwierzętach.

Z powodu epidemii w tym roku czytamy w przestrzeni wirtualnej – na stronie internetowej Fundacji oraz w jej mediach społecznościowych.

Bohaterami Tygodnia Czytania są zwierzęta, stąd spotkania z autorami piszącymi o zwierzętach, z miłośnikami i znawcami zwierząt, a także z artystami, którzy czytają wybrane fragmenty znakomitych książek!

W ramach Tygodnia pojawili się już: Edyta Jungowska, Dorota Koman, Dorota Sumińska i Przemysław Dąbrowski, w najbliższych dniach spotkają się z nami: Adam Wajrak, dr Tomasz Samojlik, Marcin Kozioł, Pan Poeta, Łukasz Wierzbicki, prof. Grzegorz Leszczyński, Małgorzata Kur i Ula Kowalczuk.

Dokładny program Tygodnia Czytania znajdziecie tutaj! Czytamy, bawimy się i organizujemy konkursy z nagrodami książkowymi. Bądźcie z nami.

Śledźcie na bieżąco stronę fanowską Fundacji na Facebooku, wszystkie materiały z Tygodnia Czytania zamieszczamy także na stronie internetowej:www.calapolskaczytadzieciom.pl/xix-otcd
Umieszczono: 02.06.2020 r., godz. 14.43