Lektury pod ręką

W obliczu nauczania on-line uczniowie, rodzice jak i nauczyciele stanęli przed wieloma wyzwaniami. Jesteśmy również pozbawieni dostępu do bibliotek i lektur szkolnych. Dlatego dziś mamy propozycję od Empik Go, zazwyczaj sprzedawcę komercyjnego, ale tym razem za darmo..
W obliczu nauczania on-line uczniowie, rodzice jak i nauczyciele stanęli przed wieloma wyzwaniami. Jesteśmy również pozbawieni dostępu do bibliotek i lektur szkolnych. Dlatego dziś mamy propozycję od Empik Go, zazwyczaj sprzedawcę komercyjnego, ale tym razem za darmo. Czytamy na stronie:

Księgarnia udostępnia dla wszystkich na 60 dni za darmo 13 tysięcy audiobooków i e-booków w Empik Go. Wśród nich w tej wirtualnej bibliotece znajdą Państwo większość lektur obowiązkowych i uzupełniających dla klas szkoły podstawowej w formie książek elektronicznych oraz w formie książek do słuchania a także dodatkowe opracowania jako podcasty z cyklu "Ale co chodzi?", które ułatwią zrozumienie wątpliwych kwestii i będą nieocenioną pomocą przy nauce do egzaminów.
Aby uzyskać dostęp do tej bazy i lektur, wystarczy wygenerować kod aktywujący usługę Empik Premium na stronie: https://www.empik.com/czas-w-domu a następnie postępować według instrukcji. Kolejny krok to pobranie na smartfon bądź tablet aplikacji Empik Go. Dzięki niej będzie można przeglądać całą ofertę (sekcja „dostępne w Empik Premium”) i czytać ebooki oraz słuchać audiobooki w dowolnym momencie. To bardzo proste.
Umieszczono: 29.04.2020 r., godz. 18.53