Międzyszkolny Konkurs Czytelniczy dla szkół podstawowych

27.04.2016r. w Szkole Podstawowej Nr 4 odbyły się eliminacje Międzyszkolnego Konkursu Czytelniczego "Magiczne drzewo" pod patronatem Prezydenta Miasta Legionowo, podczas których rywalizowało ze sobą 7 drużyn z legionowskich szkół podstawowych.

Zadaniem uczestników konkursu było wykazanie się doskonałą znajomością książek Andrzeja Maleszki z serii "Magiczne drzewo".

Laureatami konkursu zostali:

I miejsce- Szkoła Podstawowa Nr 4
II miejsce- Szkoła Podstawowa Nr 2
III miejsce - Szkoła Podstawowa Nr 1

Naszą szkołę reprezentowała trzyosobowa drużyna w składzie: Weronika Jaros, Szymon Smólski, Julia Orlińska.

Zajęliśmy V miejsce.

Dziękujemy Panu Tomaszowi Talarskiemu - Dyrektorowi Miejskiej Biblioteki Publicznej oraz Pani Karolinie Sidowskiej-Ptasiewicz za pomoc i wsparcie w organizacji konkursu.

Nagrody i dyplomy zostały ufundowane przez Prezydenta Miasta Legionowo.
  Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział w konkursie a laureatom jeszcze raz gratulujemy.

Umieszczono: 28.04.2016 r., godz. 12.29