"Przyłapani na czytaniu"

Ruszyła kolejna edycja konkursu "Przyłapani na czytaniu". Celem konkursu jest udowodnienie, że czytanie to przyjemność niezależnie od miejsca: w bibliotece czy pod salą lekcyjną, czytać można wszędzie a trzymanie w dłoniach książki i odkrywanie z nią nowej, nieznanej rzeczywistości to niezapomniana przygoda.
Zapraszamy wszystkich chętnych uczniów naszej szkoły do wzięcia udziału w konkursie. Wystarczy być czujnym obserwatorem i  uchwycić osoby czytające książkę.

Zasady uczestnictwa:
1. Konkurs adresowany jest do uczniów Zespołu Szkół Nr 3 w Legionowie.
2. Technika wykonania zdjęć jest dowolna.
3. Każdy uczestnik konkursu może zgłosić maksymalnie 3 zdjęcia.
4. Zdjęcie należy wysłać e-mailem na adres: bibliotekarz133@wp.pl
5. Przesłane prace nie podlegają zwrotowi.
6. Zgłoszenie się do konkursu, traktowane jest jako uznanie warunków regulaminu oraz wyrażenie zgody na publikacje zdjęć.
7. Komisja konkursowa, powołana przez Organizatora, dokona oceny prac fotograficznych biorąc pod uwagę:
pomysłowość, zaskakujące, nietypowe sytuacje, ogólne wrażenie artystyczne, a zwycięzcy otrzymają nagrody.

Życzymy udanych łowów.

Wyniki konkursu zostaną ogłoszone do 27.11.2015 r..

Umieszczono: 21.09.2015 r., godz. 22.45