Spotkanie autorskie z Małgorzatą Strzałkowską

.
W dniu 19.01.2016. w PBW w Warszawie odbyło się kolejne spotkanie z cyklu "Literackie wtorki". Tym razem mieliśmy okazję spotkać się z Małgorzatą Strzałkowską - AUTORKĄ WIERSZY, OPOWIADAŃ I BAJEK DLA DZIECI. Autorka w bardzo ciekawy sposób opowiadała o swojej pracy, o poszczególnych etapach powstawania książki, jak powstają ilustracje. Nie zabrakło także czasu na czytanie wierszy. Młodzi czytelnicy zadawali mnóstwo pytań i dzięki wyczerpującym odpowiedziom Pani Małgorzaty Strzałkowskiej poznali wiele interesujących faktów dotyczących jej twórczości.
Na koniec spotkania dzieci mogły kupić książkę i otrzymać autograf z dedykacją.  Spotkanie okazało się dla wszystkich niezapomnianym przeżyciem i dobrą zabawą.
Umieszczono: 01.02.2016 r., godz. 21.15