Apel podsumowujący czytelnictwo w I semestrze

29 stycznia 2016 r. odbył się w naszej szkole apel podsumowujący pracę uczniów w pierwszym semestrze roku szkolnego 2015/2016.
      Apel ten to czas nagród i pochwał dla tych, którzy pracowali solidnie i osiągnęli bardzo dobre wyniki w nauce i zachowaniu. Uczniowie samorządu uczniowskiego podsumowali pracę uczniów, ich wyniki w nauce, osiągnięcia w konkursach szkolnych, pozaszkolnych, czytelnictwo, udział w akcjach społecznych i charytatywnych.
      Największą ilość książek przeczytali uczniowie z 2B,  a tytuł wzorowego czytelnika otrzymali: Natalia Łączyńska - klasa 2b, Zuzanna Mrozowska - klasa 2b, Dominika Wesołowska - klasa 2b, Julia Orlińska - klasa 4a, Julia Łączyńska- klasa 5a, Julia Szefler - klasa 3bg. Pani dyrektor Katarzyna Janicka pogratulowała uczniom oraz wręczyła dyplomy i nagrody. Uroczystość poprowadzili Natalia Łączyńska, Krystian Kocoł, Jan Sawicki, Ada Machaj.

Wszystkim gratuluję i życzę jeszcze większego zapału w czytaniu książek!

Umieszczono: 29.01.2016 r., godz. 22.52