Spotkanie autorskie z Panią Hanią Niewiadomską

Dnia 4 grudnia uczniowie klasy 1a, 1d, 1e, 2a oraz 3b szkoły podstawowej mieli okazję uczestniczyć w spotkaniu autorskim z Panią Hanną Niewiadomską.

Podczas spotkania autorka książeczek pt."Bajczytanki Pani Hanki" opowiadała o początkach swojej twórczości, pomysłach i inspiracjach. Pani Hania czytała dzieciom wiersze swojego autorstwa, zachęcała do czytania książek oraz przedstawiała korzyści wynikające z bycia molem książkowym. Nie zabrakło również zabaw z poezją. Wspólnie z Panią Hanią napisaliśmy pierwszy, ale miejmy nadzieję, że nie ostatni w życiu wiersz pt. "Książka moim przyjacielem".

"Książka - moim przyjacielem"
Gdy słoneczko rano świeci,
to się cieszą z tego dzieci.
W górę raźno podskakują,
gdy do szkoły maszerują.
Niosą kredki i zeszyty,
bo chcą wejść na wiedzy szczyty.
Niosą również książek wiele,
książki to ich przyjaciele.
Hanna Niewiadomska z klasą Ia,1b,1d,1e,2a,3b

Pod koniec spotkania Pani Hania wręczyła naszym nowym czytelnikom piękne zakładki. Była również okazja do uzupełnienia swojej domowej biblioteczki.

Dziękujemy Pani Haniu za uśmiech, który wywołała Pani na naszych twarzach.

Umieszczono: 04.12.2015 r., godz. 13.28