Nauka i zabawa z paczką Mikołajka

Już niedługo w bibliotece nowe Mikołajkowe pozycje.

Nauka i zabawa z paczką Mikołajka

Szkoła z Mikołajkiem jest super (5-6 lat)
Lubię szkołę z Mikołajkiem (5-6 lat)

Jak przygotować maluchy do pierwszego roku w szkole? Najlepiej z Mikołajkiem i jego paczką! Szkoła z Mikołajkiem dla pięcio- i sześciolatków to zbiór ciekawych zagadek obrazkowych i ćwiczeń, które rozwijają umiejętności dziecka i pomagają oswoić się z cyframi i alfabetem.

Szkoła z Mikołajkiem jest super (6-7 lat)
Lubię szkołę z Mikołajkiem (6-7 lat)

Szkoła z Mikołajkiem nie przypomina żadnej innej szkoły. Liczenia i pisania można uczyć się w atrakcyjny dla sposób. Kolorowe ilustracje i przystępny język sprawiają, że nauka zaczyna być dobrą zabawą.

Gry i zabawy Mikołajka na przerwy w szkole

Szkoła to nie tylko nauka. Dobrze wie o tym Mikołajek i jego kumple. Gry i zabawy Mikołajka na przerwie w szkole to zbiór szczegółowych opisów najlepszych Mikołajkowych zabaw, w które dzieci mogą wspólnie bawić się na przerwach.

Zapraszamy do biblioteki...

Umieszczono: 18.11.2015 r., godz. 08.32