Spotkanie autorskie z Dorotą Gellner z okazji premiery książki "Sanatorium"

„W sanatorium ZDROWA MINA właśnie turnus się zaczyna. Pędzą tłumy kuracjuszy płukać nosy, wietrzyć uszy i w kąpielach z borowiny robić coraz zdrowsze miny…”.

20 października drugoklasiści z naszej szkoły uczestniczyli w spotkaniu autorskim ze znaną i cenioną poetką, autorką książeczek dla dzieci, słuchowisk radiowych, programów telewizyjnych i lubianych tekstów piosenek takich jak "Zuzia - lalka nieduża", "Ogórek" , "A ja urosnę"— Panią Dorotą Gellner. Spotkanie odbyło się w Bibliotece Pedagogicznej Wojewódzkiej im. Komisji Edukacji Narodowej w Warszawie.

Było to nietypowe spotkanie autorskie. Po wysłuchaniu najnowszych tętniących serdecznym humorem wierszyków, pełnych postaci i sytuacji jak z najlepszej obyczajowej komedii, uczniowie zostali zaproszeni do wspólnej zabawy. Śpiewali, pląsali, skakali i recytowali.

Po spotkaniu uczniowie mieli możliwość kupienia książeczki oraz zdobycia imiennej dedykacji z autografem.

Z uśmiechem na buziach wróciliśmy do szkoły.
Spotkanie bardzo podobało się uczniom, więc mamy nadzieję, że jeszcze będziemy mieli okazję spotkać się z poetką.

Umieszczono: 20.10.2015 r., godz. 19.34