Informacja dla Rodziców uczniów klas 4-5 szkoły podstawowej - organizacja dnia 5 kwietnia 2016r.

W dniu 5 kwietnia 2016r. (wtorek) odbędzie się w szkole sprawdzian OKE dla uczniów klas szóstych. W związku z tym w tym dniu nie ma lekcji dla uczniów klas 4-5 szkoły podstawowej i 1-3 gimnazjum. Jest to dzień wolny od zajęć dydaktycznych. W tym dniu odbędą się zajęcia opiekuńczo - wychowawcze dla uczniów w sali 34, których rodzice zadeklarowali obecność uczniów na zebraniach klasowych.

Katarzyna Janicka
                                                                                                      Dyrektor Zespołu Szkół Nr 3