Biblioteki (zdalnie) tu i tam

Przed pandemią w oparciu o prace czytelników biblioteka szkolna organizowała wystawki w holu i w samej bibliotece. Ich tematyka dotyczyła literatury oraz promocji książki. Prosimy uczniów do przesyłania fotografii swoich prac, które wykonują podczas zdalnego nauczania. Mogą to być elementy prac domowych bądź prace oryginalne.
Poniżej link do Kolorowanki – Skarby Biblioteki Kórnickiej dla młodszych i starszych.

Okazuje się, że wspaniała biblioteka Polskiej Akademii Nauk w Kórniku także wspiera uczniów w tym trudnym czasie.

Uczniowie, opiekunowie i nauczyciele zainteresowani przesłaniem fotografii pracy plastycznej na internetową wystawkę proszeni są o kontakt z biblioteką szkoły.