Festiwal Projektu „Łączą nas różnice”

W dniu 26 maja 2018 r. w Szkole Podstawowej nr 3 im. Janusza Kusocińskiego w Legionowie odbył się Festiwal Projektu „Łączą nas różnice”. W tym dniu podsumowano projekt, który szkoła realizowała od listopada 2016 r. do czerwca 2018 r. Uczestnicy projektu przygotowali prezentację multimedialną, która bardzo spodobała się przybyłym gościom. Były wystawy efektów zrealizowanego projektu – wystawa prac uczniów, zdjęcia ze zrealizowanych zajęć i przedstawień z językiem angielskim oraz z Dni Narodów, wystawa pamiątek z mobilności, na których nauczyciele byli w Wielkiej Brytanii i na Malcie, wystawy i pamiątki z wymiany międzynarodowej w Polsce oraz w Czechach i na Ukrainie. Zaproszeni goście i członkowie społeczności lokalnej mogli porozmawiać z uczestnikami o ich doświadczeniach z udziału w projekcie i zagranicznych szkoleniach. Mogli także zapoznać się z efektami pracy uczniów i nauczycieli poprzez rozdawane foldery prezentujące projekt Erasmus+ POWER, książeczkę z projektu „Not only limerick”, książeczkę z projektu „Am I a Vitruvian man?”.

Folder prezentujący projekt Erasmus+ POWER

Książeczka z projektu „Not only limerick”

Książeczka z projektu „Am I a Vitruvian man?”