Zajęcia matematyczne z elementami języka angielskiego

Od września 2017 r. uczniowie klasy 6b z innowacją języka angielskiego uczestniczą w zajęciach matematycznych z elementami języka angielskiego prowadzonymi przez panią Jolantę Dobrowolską w ramach realizacji projektu "Łączą nas różnice" ERASMUS +, POWER  2016-1-PL01-KA101-024831. Podczas zajęć uczniowie poznają terminy matematyczne w języku angielskim, rozwijają swoje zainteresowania matematyczne, utrwalają treści matematyczne z podstawy programowej oraz wykraczające poza podstawę, poznają ciekawostki matematyczne przedstawione w języku angielskim, oglądają i tworzą prezentacje multimedialne w języku angielskim, biorą udział w międzynarodowym projekcie e-twinning "Am I a Vitruvian man?", gdzie współpracują z uczniami z Turcji i Serbii.