Podsumowanie projektu "Łączą nas różnice" ERASMUS +, POWER  2016-1-PL01-KA101-024831

W dniu 26 maja 2018 r. podczas Święta Szkoły odbyło się podsumowanie projektu "Łączą nas różnice" ERASMUS +, POWER  2016-1-PL01-KA101-024831 realizowanego w naszej szkole. Uczniowie, rodzice, zaproszeni goście i społeczność lokalna po raz kolejny mogli obejrzeć efekty naszych działań. Uczniowie biorący udział w projektach byli bardzo dumni widząc swoje zdjęcia i prace przedstawione na wystawach i wyświetlone podczas prezentacji multimedialnej. Po doświadczeniach nabytych podczas realizacji projektu już nikt nie zaprzeczy jak ważna jest znajomość języków obcych - głównie języka angielskiego w celu budowania współpracy międzynarodowej ze szkołami partnerskimi.

Zapraszamy do obejrzenia prezentacji "Łączą nas różnice" .