Warsztaty wielkanocne

3.03.2017r..
Wiosna z każdym dniem kroczy coraz pewniej, a wraz z nią szybkim tempem nadchodzi Wielkanoc. Przedświąteczne warsztaty plastyczne zorganizowane przez pracowników świetlicy to już tradycja naszej szkoły.
Jak co roku pracownicy świetlicy – Aneta Szachna, Beata Zamielska i Danuta Chowaniec zaaranżowały z okazji świąt rodzinne spotkania. Tym razem tematem warsztatów było wykonanie ozdób – zawieszek na świąteczne stroiki.
Twórczy zapał, kreatywność, chęć zrobienia oryginalnych i pomysłowych ozdób zaowocowały wykonaniem pięknych, kolorowych pisanek, kurczaków, kaczuszek i zajączków. Uczniowie wraz z rodzicami nie tylko mile i przyjemnie spędzili czas, ale również poznali nowe techniki wykonywania niebanalnych akcentów świątecznych.

Umieszczono: 02.04.2017 r., godz. 17.26