Podsumowanie konkursów świetlicowych pt. " Choinka moich marzeń" oraz "Narodziny Pana Jezusa"

.
17 grudnia zostały rozstrzygnięte dwa konkursy pt. „Choinka moich marzeń” i „Narodziny Pana Jezusa”. Konkursy przeznaczane były dla uczniów, którzy uczęszczają na świetlicę z klas „0”-III.

Uczniowie przygotowując samodzielnie wykonane prace wykazali się dużą pomysłowością i pracowitością. Wszystkie prace zrobione były z niezwykłą starannością i kreatywnością, o czym świadczy poziom ich wykonania i różnorodność użytych przez uczniów materiałów.

Komisja w składzie: p. Aneta Szachna, p. Adam Krasnosielski uznała, że zwyciężczynią konkursu pt. „Choinka moich marzeń” została Martyna Lewandowska, uczennica klasy IB. Wyróżnienie natomiast otrzymała Aleksandra Orlińska z IB
W konkursie pt.: "Narodziny Pana Jezusa" zwyciężczynią konkursu została Magdalena Orlińska - uczennica klasy IB. Wyróżnienie otrzymały: Martyna Lewandowska z IB i Aleksandra Starosz z I D.

Nagrody i wyróżnienia wręczyła p. dyrektor  Katarzyna Janicka wraz z p. Adamem Krasnosielskim.

Umieszczono: 20.12.2015 r., godz. 09.28