Wyniki konkursu recytatorskiego „Święto Narodowe 3 MAJA”

.

10 maja w naszej szkole odbył się konkurs recytatorski przeznaczony dla uczniów uczęszczających na świetlicę z klas "0"-III. Tematyka konkursu dotyczyła Święta Konstytucji 3. Maja. Mimo poważnego tematu przewodniego konkursu, cieszył się on wśród dzieci bardzo dużym zainteresowaniem. Rywalizacja, szczególnie wśród uczniów klas pierwszych była bardzo poważna. Świadczy o tym trudność wybranych przez uczniów wierszy, a także zaangażowanie w ich przygotowanie.

Pierwsze miejsce zajęli:
- w kategorii klas III - Wiktor Kliszczewski (3a)
- w kategorii klas II - Tosia Pawłowska (2c)
- w kategorii klas I - Natalia Rynkowska (1a)

Doceniając wysiłek najmłodszych uczestników konkursu, jury postanowiło dodatkowo wyróżnić dwie uczennice z klas I. Są nimi:

- Lilia Wącisz (1B)
- Magdalena Orlińska (1b)

Zwycięzcom konkursu i jego uczestnikom serdecznie gratulujemy !!!

Dyrektor ZS NR 3 - Katarzyna Janicka oraz organizatorzy konkursu - Aneta Szachna i Adam Krasnosielski

Umieszczono: 12.05.2016 r., godz. 11.35