„Smacznie, zdrowo, kolorowo”

04.09.2015 roku uczniowie świetlicy szkolnej uczestniczyli w pierwszych zajęciach kulinarnych - „Smacznie, zdrowo, kolorowo”, zainicjowanymi przez p. Iwonę Kraśniewską.
      Na pierwszych zajęciach uczniowie przygotowywali kanapki z ciemnego pieczywa z dodatkiem warzyw - sałaty, pomidora, ogórka, rzodkiewki. Jako dodatek do naszych pysznych kanapek dzieci wybrały równie zdrowy serek wiejski  i szczypiorek.

Zajęcia o których mowa od dwóch lat cieszą się dużym zainteresowaniem dzieci. Rodzice naszych uczniów chętnie włączają się w zajęcia, na których wspólnie ze swoimi pociechami przygotowują zdrowe sałatki z owoców i warzyw, musy owocowe, koktajle, „kolorowe” kanapki i wiele innych, równie zdrowych  potraw.

Zachęcamy dzieci ze świetlicy do udziału w tego rodzaju zajęciach, albowiem dzięki uczestnictwu w nich Państwa dziecko będzie mogło poszerzyć swoją wiedzę z zakresu zdrowego odżywiania, nauczyć się pracy w grupie i wymiany „zdrowych” doświadczeń żywieniowych. Zajęcia będą odbywały się w każdy piątek o godzinie 14.00. Długość trwania zajęć uzależniona będzie od ich tematyki (około 1-2 godzin).

Serdecznie zapraszamy!!!
Umieszczono: 13.09.2015 r., godz. 23.20