Wizyta Radnego Rady Miasta Legionowo Pana Przemysława Cichockiego w ZS Nr 3

27.10.2015 roku uczniowie świetlicy szkolnej gościli u siebie Pana Przemysława Cichockiego, radnego Rady Miasta Legionowo, przedstawiciela Stowarzyszenia Razem Dla Legionowa.

Pan Przemek opowiedział dzieciom o swojej pracy oraz o udziale w różnego rodzaju akcjach charytatywnych. Dzieci z zainteresowaniem słuchały naszego gościa i zadawały mu wiele różnych pytań, np. czy interesuje się sportem, w jaki sposób spędza wolny czas po pracy, gdzie najchętniej wyjeżdża podczas wakacji, itp. Nasz gość odpowiadał na każde pytanie dzieci, nawet te najbardziej prywatne. Na zakończenie Pan Przemek zaproponował nam „wycieczkę” do Urzędu Miasta Legionowo. Obiecał, że oprowadzi nas po Urzędzie i zaznajomi z pracą miejskich urzędników.

Umieszczono: 06.11.2015 r., godz. 08.13