Nie dla plastiku!

We wtorek 19 października 2021 roku uczniowie z klasy 7C....
We wtorek 19 paździ rnika 2021 roku uczniowie z klasy 7C wraz z nauczycielkami udali się na marsz „Nie dla plastiku!”. Wydarzenie odbyło się w ramach projektu „Legionowianie dla klimatu” z dotacji programu Aktywni Obywatele – Fundusz Krajowy, finansowanego z Funduszy EOG. Liderem projektu jest Fundacja Pracownia Kompetencji, a Partnerem Miejska Biblioteka Publiczna w Legionowie.
Uczniowie z transparentami w kolorze żółtym, odpowiadającym kolorowi na pojemnikach do segregacji plastiku, przemierzali ulice Legionowa. Głównym punktem marszu było miejskie targowisko, gdzie rozdawane były mieszkańcom woreczki wielorazowego użytku.

Marsz “Nie dla plastiku” był okazją do poszerzania świadomości ekologicznej uczniów oraz mieszkańców miasta Legionowo.

Umieszczono: 27.10.2021 r., godz. 22.54