Szkolny konkurs literacki „ Janusz Kusociński – patronem Szkoły Podstawowej nr 3 w Legionowie”

Laureatom konkursu serdecznie gratulujemy!.
W związku z Świętem Szkoły Podstawowej nr 3 im. Janusza Kusocińskiego w Legionowie odbył się szkolny konkurs literacki „Janusz Kusociński – Patronem Szkoły Podstawowej nr 3 w Legionowie”. Konkurs skierowany był dla klas IV – VIII szkoły podstawowej.

Wyniki konkursu literackiego

„Janusz Kusociński – Patronem Szkoły Podstawowej nr 3 w Legionowie”.

W ramach konkursu literackiego wpłynęło 12 utworów. Przy ich ocenie komisja konkursowa brała pod uwagę przede wszystkim, aby tematyka utworu była ściśle związana z postacią Janusza Kusocińskiego.

Jury w składzie: p. Marta Czapska-Karadżow, p. Joanna Wanda Michalak, wyłoniło 3 laureatów konkursu.

I miejsce: Martyna Otowska, VIc

II miejsce: Karolina Górka, IVa

III miejsce: Amelia Mączka, VIIb

Laureatom konkursu serdecznie gratulujemy, wszystkim zaś uczestnikom dziękujemy udział. Zachęcamy do przeczytania utworów.
Umieszczono: 01.06.2021 r., godz. 09.18