Makiety łazienek Ic

Pomysłowe pierwszaki stworzyły własne modele łazienek!.
Po przeprowadzonych przez uczniów doświadczeniach związanych z higieną własnego ciała przyszedł czas na wykonanie makiety pomieszczenia, w którym najczęściej dbają o wspominaną czystość. Pierwszaki stworzyły pomysłowe, oryginalne i zarazem bardzo ładne modele łazienek, które są o tyle wyjątkowe, bo wykonane z materiałów recyklingowych. I tak jako szafki łazienkowe prezentują się np. pudełka po zapałkach. Za wanny i kabiny prysznicowe służą opakowania po serze czy jogurcie, a sama łazienka powstała na bazie pudełka po butach. Pomysłowo uczniowie wykonali krany i natryski wykorzystując słomki do napojów. W makietach uczniów wszystko jest wykorzystane ponownie, a i o czystość każdy też zadbał :)

Umieszczono: 19.04.2021 r., godz. 20.09