Rozstrzygnięcie konkursu "Wielkanocne Zwierzątka"

Gratulujemy zwycięzcom!.
W dniu 30 marca nastąpiło rozstrzygnięcie konkursu "Wielkanocne Zwierzątka". Do szkoły wpłynęło 11 prac konkursowych prezentujących postaci Zajączka i Kurczaczka Wielkanocnego. Uczestnicy konkursu wykazali się pomysłowością, estetyką i wykorzystali wiele różnych materiałów tworząc swoje arcydzieła. Wśród prac znajdziemy zatem zające i kurczaczki wykonane z papieru mache, ze słomy, kół, rolek, piórek, papieru, włóczki i nie tylko. Trzeba przyznać, że artyści przyłożyli się do pracy, a co za tym idzie komisja miała nie lada wyzwanie w wyłonieniu zwycięzców... Po burzliwych naradach postanowiono przyznać:

I miejsce Zuzannie Janowskiej z kl. 1c

II miejsce Antoniemu Wodzyńskiemu z kl. 1b

III miejsce Neli Dąbrowskiej z kl. 0a

Wyróżniono również Michalinę Chelewską z kl. 3a oraz Alicję Szkopek z kl. 2a za samodzielność wykonania pracy i pomysłowość.

Laureaci konkursu otrzymają nagrody a wszystkim uczestnikom zostaną wręczone dyplomy. Po odbiór dyplomów i nagród zapraszamy od 12 kwietnia do sekretariatu szkoły.

Gratulujemy talentu i życzymy dalszych sukcesów!

Umieszczono: 31.03.2021 r., godz. 09.22