Światowy Dzień Wody w klasach 4-8 naszej szkoły

Klasy 4-8 naszej szkoły podstawowej w ubiegłym tygodniu obchodziły Światowy Dzień Wody..
Wszyscy wychowawcy klas 4-8 szkoły podstawowej przeprowadzili ze swoimi klasami zajęcia na godzinie wychowawczej o temacie: Światowy Dzień Wody 2021 - Doceniaj wodę! Prezentację multimedialną do tych zajęć opracowała pani Agata Socha – przewodnicząca zespołu ds. promocji zdrowia w naszej szkole. Podczas zajęć uczniowie dowiedzieli się m.in. co to jest Światowy Dzień Wody, że woda jest niezbędna do życia dla wszystkich organizmów żywych, o jakich porach dnia najlepiej pić wodę, a także jak oszczędzać wodę na co dzień oraz przede wszystkim dowiedzieli się, że woda korzystnie wpływa na nasze zdrowie.

Uczniowie podczas zajęć plastyki wykonali plakaty pod hasłem "Woda zdrowia doda". Oto prace plastyczne uczniów z klasy 6A, 6B, 6C i 6D naszej szkoły podstawowej.

Umieszczono: 30.03.2021 r., godz. 16.43