Próbny egzamin ósmoklasisty za nami

Zobaczcie jak to wyglądało!.

W dniach 2, 3 i 4 marca 2021 r. uczniowie klas ósmych Szkoły Podstawowej nr 3 im. Janusza Kusocińskiego w Legionowie przystąpili do próbnego egzaminu ósmoklasisty. Co prawda uczniowie nie musieli używać kałamarza i gęsiego pióra, a jedynie długopisu z czarnym tuszem, ale podeszli do egzaminu nie mniej poważnie niż średniowieczny skryba do przepisywania wersetów Biblii.

Dni egzaminów próbnych obfitowały w stres związany z napisaniem testów z języka polskiego, matematyki i języka angielskiego, ale również w radość z jaką uczniowie witali dawno niewidziane koleżanki i kolegów. Nawet konieczność zachowania odległości przy wejściu do budynku nie przeszkodziła w powitaniach na odległość, żartach i śmiechach dobiegających z opustoszałego od kilku miesięcy holu szkoły.

Mamy nadzieję, że nasi ósmoklasiści będą jeszcze mogli poczuć klimat Trójki nie tylko podczas majowych egzaminów, ale również podczas nauki stacjonarnej, na co wszyscy liczymy.

Umieszczono: 04.03.2021 r., godz. 15.04