I moduł programu "CZYTAM Z KLASĄ - lekturki spod chmurki"

Realizacja programu "Lekturki spod chmurki" przez klasę 3b, 2a i 2b.
Lektury spod chmurki to projekt mający na celu wspieranie czytelnictwa i zachęcenie uczniów do kreatywnego czytania i omawiania lektur.

W pierwszym module klasa IIIB wykonała prace plastyczne techniką frotażu.

Klasa IIA stworzyła w ramach zajęć las techniką malarską i wykonały pierwsze zadania z lekturnika. W pierwszym module omawiała lekturę "Drzewo do samego nieba".

Natomiast IIB w pierwszym module również omawiała lekturę "Drzewo do samego nieba". Podczas zajęć dzieci nie tylko przypomniały sobie przygody głównych bohaterów, ale również uporządkowały wiedzę na temat drzew - ich budowy, rodzajów, a także znaczenia dla ludzi i zwierząt. Na koniec wykonały drzewa z gazet w formie kolażu.

Kolejna klasa - IIIC wykonała rozkładane drzewa, ulepiła z plasteliny czytusie i również pięknie zaprezentowała przeczytaną lekturę w specjalnie założonych lekturnikach.

Wszystkie klasy wykonały także piękne chmurki - Tosie:)
Umieszczono: 25.10.2020 r., godz. 19.50