Drogowe ABC

Zachęcamy do zapoznania dzieci z prezentacją pt. „Drogowe ABC”.
Bezpieczeństwo dzieci na drodze jest bardzo ważnym tematem. Od najmłodszych lat należy uczyć dzieci, jak prawidłowo poruszać się po jezdni, poboczu, ścieżce. Pojazdów jest coraz więcej, a w związku z tym zwiększa się ilość sytuacji, w których najmłodsi mogą ulec wypadkowi. Edukacja na temat zasad poruszania się po szeroko pojmowanej drodze jest tym bardziej zasadna. Warto uczyć najmłodszych, by w przyszłości zapobiec nieszczęśliwym wydarzeniom. Prezentacja pt. „Drogowe ABC” pomoże dzieciom zrozumieć zasady poruszania się po jezdni. Dzięki niej dzieci poznają podstawowe znaki drogowe oraz dowiedzą się, jak prawidłowo przechodzić po przejściu oraz poruszać się środkami komunikacji miejskiej. Zachęcamy do zapoznania się z materiałem.

Umieszczono: 28.09.2020 r., godz. 19.29