Wycieczka do redakcji gazety

Poznajemy Super Express.
25 listopada2019r. uczniowie klasy 2b Szkoły Podstawowej na 3 w Legionowie odwiedzili redakcję Gazety Super Express w Warszawie.
W tym niecodziennym wyjeździe towarzyszyli im opiekunowie: p. Agnieszka Burchart -Piórkowska oraz p. Beata Zamielska - wychowawczyni.

Poznanie pracy zespołu redakcyjnego było możliwe dzięki jednej z mam, która tam pracuje oraz uprzejmości redaktora naczelnego Gazety Super Express.
Podczas półtora godzinnej wizyty dowiedzieli się wielu interesujących i przydatnych wiadomości dotyczących między innymi organizacji pracy zespołu redakcyjnego oraz sposobu pozyskiwania informacji. Uczestnicy wycieczki w skupieniu słuchali pracownika Super Expressu. Dowiedzieli się, że każdego dnia,   zespół redakcyjny spotyka się w celu zaproponowania tematów artykułów.

Cel wycieczki, czyli poznanie pracy zespołu redakcyjnego, został zrealizowany.

W pamięci zarówno uczniów, jak i nauczycieli, ten dzień zapisze się jako miły i pożyteczny.
Dodatkowa wiedza, którą uczniowie zdobyli podczas odwiedzin w redakcji Gazety Super Express,
z pewnością przyda się im na kolejnych etapach edukacji.

Umieszczono: 27.11.2019 r., godz. 22.09