Dragon pies szkoleniowy z opiekunem

Dragon to pies z klasy Championów V1Bragon Mavic Poland FCI Risco von Suentelstein & Maxi Mavic..
26.11.2019 roku uczniów Szkoły Podstawowej nr 3 w Legionowie odwiedził nietypowy gość, który wywołał największe zaciekawienie uczniów – Dragon pies szkoleniowy z opiekunem.

Dragon to pies z klasy Championów V1Bragon Mavic Poland FCI Risco von Suentelstein & Maxi Mavic. W niedzielę 24.11.2019r. owczarek niemiecki zdobył 1 miejsce na międzynarodowej wystawie Psów Rasowych CACIB.

Uczniowie klas 1b,1d,2b,2c,2d,3b oczarowani pięknem psa i jego inteligencją nie mogli wyjść z podziwu, jak gość przywitał się z dziećmi, jaki jest posłuszny na komendy wydawane przez instruktora i jaki z niego pieszczoch. Każdy z uczestników chciał pogłaskać a byli i tacy, którym Dragon przybijał „piątkę”.
Dzieci z uwagą i zaciekawieniem wysłuchały jak należy dbać o psa, jakich zachowań psy nie lubią i czego nie robić by nie prowokować.
Przewodnik psa, pani Ania Majewska licencjonowany instruktor z 27 letnim doświadczeniem szkolenia psów opowiedziała również jaką rolę psy pełnią w służbach mundurowych.

Dzieci były bardzo podekscytowane wizytą tak niecodziennego gościa w ich szkole i aktywnie włączały się w prowadzone zajęcia.

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 3 w Legionowie

Życzymy dalszych sukcesów dla Dragona