Wycieczka klasy 5a i 5b do Teatru Capitol - Musical Friends

Musical Friends wspiera program „ Jestem z SOS” prowadzony przez Stowarzyszenie SOS Wioski Dziecięce..

02 października klasa 5a i 5b pod opieką wychowawców pani E.Pałka, pani Iwony Zawadzkiej oraz nauczycielki języka polskiego pani Marty Czapskiej- Karadżow odbyły swoją pierwszą wycieczkę w tym roku szkolnym. Wybraliśmy się do Teatru Capitol na Musical Friends, piękny, szalony, roztańczony, pełny emocji i wzruszających piosenek musical w wykonaniu młodych artystów. Spektakl ten porusza ważne tematy, mówi o tym, że wzajemnie panujące wśród młodzieży hejtowanie, nie jest już modne! Promuje empatię i tolerancję wśród rówieśników w szkołach w Polsce.
W trakcie przerwy mieliśmy okazję wejść na scenę i przywitać się z aktorami oraz wykonać pamiątkowe zdjęcia. Po przedstawieniu odbyła się rozmowa z przedstawicielami Stowarzyszenia SOS Wioski Dziecięce.
Musical Friends wspiera program „ Jestem z SOS” prowadzony przez Stowarzyszenie SOS Wioski Dziecięce. Część dochodu z biletów przeznaczony zostaje na pomoc dla rówieśników, podopiecznych Stowarzyszenia SOS Wioski Dziecięce.

Umieszczono: 07.10.2019 r., godz. 08.45